Kontakta oss

Huvudkontor

Telefon: +46 927 775 05
E-mail:  post@jaxal.se

_________________________________________________
Säljare Sverige 

Andreas Jakobsson

Andreas

Mobil: +46 72 209 95 55
E-mail:andreas@jaxal.se

_________________________________________________

Ledning

Ida Hjort-Rova
VD

Ida
Telefon nr:+46 927 775 05
Mobil:+46 70 733 39 60
E-mail: ida@jaxal.se

 

Håkan Jakobsson
Styrelseordförande

Håkan
Delägare
Telefon nr: +46 927 775 05


Geir Gangåssæter

Geir
Delägare
Mobil:+47 913 100 01
E-mail:geir@carant.no

_________________________________________________
Medarbetare 

 

Tiina Lempeä

Tiina
Växel, kundreskontra och transport
Direkt nr: +46 927 685 026
E-mail: tiina@jaxal.se

 

Elin Eriksson

Elin
Bokföring, löner och administration
Direkt nr. +46 927 685 025
E-mail: elin@jaxal.se

 

Johanna Huhtasaari

Johanna
Produktionsledning, inköp, innesäljare Norge
Direkt nr. +46 72 601 00 63
E-mail: johanna@jaxal.se

 

Fredrik Töyrä

Fredrik
Produktutveckling/ Cad
E-mail: fredrik@jaxal.se

 

_________________________________________________

Försäljning

 

Säljare Finland/ Baltikum

Timo Jaako

Timo

Mobil: + 358 40 722 00 94
E-mail: timo@jaxal.se

 

Säljare Norge/ Danmark

Johanna Huhtasaari

Johanna
Säljare kåpor & legoprodukter
Direkt:+46 927 68 50 23
Mobil: + 46 72 601 00 63
E-mail: johanna@jaxal.se

 

 

Säljare Ryssland

Andrei Nässi

Andrei

Mobil: +358 41 548 18 32
E-mail: andrei@jaxal.se

 

 

Kontakt